Home / Enerjisel Beden / Bioenerji

Bioenerji

İnsan bedeninin elektromanyetik alanı kullanarak kendi kendini iyileştirme yetisine Bioenerji denir. Bioenerji farklı tekniklerle yapılıyor olsa da bazı insanlarda doğal bir yeti olarak öne çıkmaktadır.

1983 doğumlu bioenerji uzmanı Alexandr Taşev rus asıllı olup şifacı bir ailenin çocuğudur. Uzun yıllardır akut ve kronik rahatsızlıkların tedavilerine bioenerji desteği vermektedir. Kendisinin sahip olduğu doğal şifa verme yetisi sayesinde mucizevi sonuçlar elde etmektedir. sonuçlar son derece spesifik olup, görüntüleme cihazları ve tıbbi tetkiklerle ispatlanmaktadır.

Sadece doğuştan gelen zihinsel problemler konusunda iddiası bulunmayan Aleksandr, bu tür hastaların ailelerine rehabilitasyon desteği vermektedir. Bioenerji sadece fiziksel değil, ruhsallık ve psişik alanda da çok önemli bir enstrümandır. Bu bağlamda Aleksandr psişik sorunlar yaşayan insanlara da bioenerji manipülasyonu uygulamaktadır. Bireysel seans olarak yapılan bu uygulamalar ortalama 40 dk olup 60 dakikaya kadar uzayabilmektedir. Seans sayısı problemin yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 3-4 kereyi geçmez.

Alexandr ile…

Kanser, tümör, fıtık, felç, kırıklar, migren, fibromiyalji, ülser, reflü, uyku, cinsel problemler vs..
Psişik saldırılar, varlık vakaları, nazar büyü ve negatif ve düşük enerji
Mekan temizleme, negatif enerjiden arındırma, korunma
gibi konularda fayda sağlanır.

About Gülay Savaş

Check Also

Kraniosakral Uygulama

Kraniosakral uygulama ağrı ve fonksiyon bozukluklarını rahatlatmak ve tüm beden sağlığı ve performansını arttırmak için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.