Home / Enerjisel Beden / Inversion

Inversion

Regresyon Uygulaması

Trans hali zamanın ilerisi ya da gerisine seyahat edebilmemizi sağlar. Bunun sebebi ise gelecek ve geçmiş sonsuzluğun şimdiki anında, beş boyutlu bir gerçeklikte var olabilmesidir. Bir başka deyişle gelecek ve geçmişin tüm bilgilerine beşinci boyuttaki akaşık kayıtlardan ulaşabiliriz. Trans hali aynı zamanda ruhu kurtarma, yol gösterme ve rehberlik etme adına şamanizimin alt ve üst dünyalarına seyahat etme adına da kullanılabilir.
Danışan derin bir rahatlama haline getirilir ve buradan sonra ihtiyacı olan gevşeme ve rahatlama için geçmiş veya şamanik alt veya üst dünyaya Paul’un rehberliğinde gider. Regresyon aynı zamanda ana rahmine düşme, döllenme anı veya çocukluğumuzda gizli kalmış bir bilgiye ulaşma amaçlı da kullanılabilir.

Inversion

Fiziksel, enerjetik, duygusal ve ruhsal seviyede çalışan kişi ile bire bir yapılan bu çalışma sırt ve boyun ağrıları için harika olup depresyonun yanısıra aşağıda belirtilen birçok rahatsızlıkta iyi neticeler verdiği görülmüştür. Seans sonrası kişi kendini sakin, rahat, mutlu ve enerjik hisseder. Sırt ve boyun ağrıları, Kazalarda başın ileri ve geri sarsılması sonucu ortaya çıkan hasar, Migren ve başağrıları, Hormonal dengesizlikler, Nevroz, Depresyon, Yüksek tansyon, Fazla kilo, Güven eksikliği, Yorgunluk, Panik Atak, Sertlik-vücut katılığı, Varis ,StresAmenore-Genital aktivitesi olan bir kadının, gebelik dışında adet görmemesi- Ağrılı omuzlar ve daha bir çok sorun için tıbbi tedaviye destek sağlar.

Faydaları:

Sinir sistemini
Bağışıklık sistemi
Hücre oksijen alımını artırır.
Omuriliği düzeltir ve kuvvetlendirir
Hormon sistemini dengeler.
Kanbasıncını azaltır
Beyin beta dalga aktivitesini azaltır .
Eklem ve adaleleri esnetir.
Kişinin kendini iyi hissetmesini artırır.
Canlılığı, mutluluğu ve sakinliği artırır.
Çalışmanın Prensipleri:

Güven / teslimiyet
Denge / yeniden düzene girmek
Tersine dönme / inisiyasyon
Merkezleme / bağlantı
Trans / içsel yolculuk
Transformasyon / yeniden doğum
Hassaslık / gücüne sahip çıkma

About Gülay Savaş

Check Also

Scio Nedir? Faydaları Nelerdir?

Scio insanlardaki sağlıksal sorunları bulan, teşhis ve tedavide yardımcı olan ileri teknoloji tıbbi bir cihazdır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.