Home / Amacımız

Amacımız

Birçoğumuz şifa, huzur ve mutluluk arayışları ve en önemlisi özümüzü arama ve kendimizi yeni baştan yaratma arzusu ile bir çok eğitimden eğitime, şifacıdan şifacıya, koçtan koç’a, seminerden seminere koşuyoruz. Kitaplar okuyoruz. O kadar çok seçenek var ki. Her konuda olduğu gibi bu konuda da, ülkemizde bir kirlilik yaşıyoruz. Ve bir de bakıyorsunuz benzer eğitimler, konular arasında kaybolmuşuz. Zamanımızı, enerjimizi ve paramızı harcamış  ama sonunda anlamlı şeyler elde edememişiz.

Bazen de kendimiz bir kaçış telaşıyla yeni bağımlılıklar yaratıyoruz. Ya da tüm bunların arasında kayboluyoruz.  Nereye neden gittiğimizi bilmeden, bize her söylenilene inanarak oradan oraya koşuyoruz.

  • Acaba büyük resimi ne kadar görebiliyoruz?
  • Ve her birimiz acaba kendi hayallerimiz doğrultusunda kendimize uygun yolda mı yürüyoruz?
  • Aldığımız bir eğitim, diğerini tamamlıyor ve bizi hedefimize bir adım daha yaklaştırıyor mu?
  • Yoksa o diğer eğitimin ya da eğitmenin yeni anlattığı bir konunun ardına takılıp bu sefer o yöne doğru mu koşuyoruz?

Amacımız size farkındalık sağlamak ve önce büyük resmi göstermek. O büyük resim içerisinde her birimiz, kendimize uygun bileşenleri bulabilme yetisine zaten sahibiz.

Bireysel Gelişim Sepeti, size bütünün yol haritasını göstererek ve neden-sonuç ilişkilerini anlamanızı sağlayarak, kendiniz için, GERÇEK ihtiyacınız için size en doğru seçimi yapmanıza destek olmayı hedeflemektedir.

Bunun için lütfen Çözüm Sepeti sayfamıza gidiniz.