Home / Enerjisel Beden / Vega Yıldızı Bağlantısı

Vega Yıldızı Bağlantısı

İnisiyasyon yada aktivasyon almadan doğru meditasyon tekniği ile kendi kendinize bir enerji çalışması yapabilirsiniz.

Vega yıldızı kuzey yarımkürede yaz aylarında görülen ve en parlak 5. yıldız kabul edilen bir yıldızdır. Değişik kültürlerde farklı isimler verilmiş olmasına karşın adı genelde zafer anlamına gelmektedir. Merkür ve venüs karakteristiğinde olup zenginliği, ünü ve başarıyı simgeler.

Vega yıldızının enerjisi ile özel bir meditasyonla bağlantı kurabilir ve olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

VEGA YILDIZ BAĞLANTISI MEDİTASYONU

1- Bunun için öncelikle sakin bir yerde sessizce oturun yada uzanın. Gözlerinizi kapatın ve tamamen gevşeyin.

2- Burnunuzdan derin bir nefes alın, dikkatinizi alın chakranıza yani 3. gözünüze verin ve nefesinizi yavaşca burnunuzdan verin. Nefes verirkende dikkatiniz 3. göz chakranızda olsun. Bu işlemi 8-10 kere yapın, nefeslerinizi sakin ve yavaş bir şekilde alıp vermeniz, gevşemiş olmanız ve dikkatinizin 3. gözünüzde (iki kaşın ortasındaki nokta) olması çok önemlidir.

3- Daha sonra dikkatinizi tepe chakranıza verin (tam başın tepesi, bebeklerde bıngıldağın olduğu yer) burnunuzdan nefes alırken içinizden ” Vega yıldızı enerjisi ile bağlantı kuruyorum” deyin ve gökyüzünden gelen mavi ışığın tepe chakranızdan girerek tüm bedeninizi doldurduğunu imgeleyin. Daha sonra rahatça nefesinizi burnunuzdan verin. Bu işlemi 8-10 kere yapın.

4- Sonra gökyüzünde parlak mavi renk bir yıldız imgeleyin, onunla aranızdaki enerji bağını hissedin, ondan çıkan enerjinin sizin tepe chakranızla bir enerji bağı oluşturduğunu imajine edin. Bu imgelemeyi bir kaç dakika yapmaya çalışın, ne kadar uzun süre yapabilirseniz o kadar iyi olur.

5- En son aşamada ” Vega yıldızının enerjisi ile bağlantı kurdum ve artık bu enerjiyi kendi hayatım için en olumlu şekilde kullanmaya niyet ediyorum” diyerek çalışmanızı bitirin.

ENERJİ BAĞLANTINIZI KORUMA
Haftada 2- 3 kere gözlerinizi kapatıp vega ile aranızdaki enerji bağını imgelemenizi ve içinizden ” Vega yıldızı ile bağlantımı güçlendiriyorum” demenizi öneririm. Bu imgelemeleri bir kaç dakika da olsa yapmanız önemlidir, en azından haftada bir kere yapın. 2-3 ay yapmazsanız tekrar bağlantı meditasyonunu yaparak bağlantı kurabilirsiniz.

VEGA ENERJİSİNİ KULLANMA

Ne zaman ihtiyaç duyarsanız içinizden ” Vega yıldızı enerjisini şu anda hayatıma davet ediyorum. Bu enerjiyi bolluk bereketimin,başarımın ve şansımın artması için kullanıyorum” diyebilirsiniz. Daha sonra gevşemiş bir şekilde 10 dakika uzanmanızı ve enerjiyi hissetmenizi öneririm.

Gün içinde de vega ile enerji bağınızı imgeleyebilir ve ondan size enerji aktığını düşünebilirsiniz. Arkasından yine aynı niyeti edebilirsiniz.

Kaynak:

http://www.bernaozcandemir.com/enerji-calismalari/vega-star-connection-vega-yildizi-baglantisi

About Gülay Savaş

Check Also

Qi Gong

Qigong (Çikung), belirli fiziksel duruşlar ve beden hareketleri ve imajinasyonla beraber nefes tekniklerinin de kullanılmasıyla, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.