Home / Yardım

Yardım

Kim bu Bireysel Gelişim Sepeti?

Bireysel Gelişim Sepeti, yoğunlukla İstanbul’da olmak üzere, Türkiye’de bireysel gelişimi amaç edinmiş, yani insanın fiziksel, enerjisel, mental, sezgisel ve ruhsal boyutta şifalanması doğrultusunda hizmet veren yüzlerce kurum, kuruluş ve uzmanlarla; şifalanmak, kendini geliştirmek, aydınlanmak, huzur ve mutluluğu arayanlar vb. özü’ün yolculuğuna çıkmış bireyleri aynı ortamda buluşturmak amacıyla kurulmuş bir sitedir.

Neden Bireysel Gelişim Sepeti?

“Bir eğitim almak istiyorum ve neler var?” diyip ve şöyle bir internete göz gezdirdiğimizde, sadece enerji boyutunda verilen eğitimler arasında bile “Kozmik enerji”, “Pranik enerji”, “Bio enerji”, “Biorezonans”, “Kristal kafatası enerjisi”, “Reiki”, “Kuantum” vs. onlarca kavram ve eğitim seçeneği ile karşılaşıyor ve KAYBOLUYORUZ. Bunun dışında yani enerji boyutu dışında, diğer boyutlarda da kullanılan onlarca metod, yol ve seçenek var: NLP (Neuro Linguistic Programming), Psikokinesiyoloji, NöroKranyal dengeleme, EFT (Emotion Freedom Technics), Optimum Denge Modeli, Regresyon, Karma Temizliği, Nöral Terapi, Andulasyon Terapisi, Ayurvedik Beslenme, Alkali Beskenme vs. 

Bu eğitimden diğer bir eğitime koşan ve sonunda da bu eğitimlerin, kendisine hala bir fayda sağlamadığını, hayatında bir değişiklik olmadığını, eskiye geri döndüğünü söyleyen de yüzlerce insan duyuyoruz.

Peki ben nereden başlayacağım, ne yapmalıyım? Diyorsanız, Bireysel Gelişim Sepetini ziyaret etmenizi öneririz. Burada esas hedefimiz, şifa arayan, gelişim yolculuğuna çıkmış bireye, bütünün haritasını göstermek, yüzlece kavram, metod, olasılık arasından KENDİ İÇİN DOĞRU olanları BÜTÜNSEL VARLIĞINA hizmet edecek şekilde bileşenleriyle, en efektif, zaman, yol, masraf ve sonunda da maksimum faydayı sağlayacak şekilde seçmesine yardımcı olabilmektir.

Nasıl üye olabilirim? Üye olmak için bir ücret ödemem gerekir mi?

Sitemize ilan vermek isteyen kurum yada uzman kişilerin üye olmak için ana sayfamızda bulunan Üye Girişi bölümünü ziyaret ederek, bir senelik ilan bulundurma bedeli karşılığı 1200 TL + KDV’yi kredi kartı ya da Pay pal ile ödemeleri gerekmektedir. Bunun karşılığında kullanıcı adı ve şifre ile bir hesap bilgisi ellerine ulaşacaktır. Bunun ile kurum kendi yönetim paneline sahip olacak ve şirketi ile ilgili eğitim, seminer ve fırsat duyurularını kendi düzenleyebilecektir.

Kredi kartı bilgilerimi vermek istemiyorum. Ne yapmam lazım?

Kredi kartı bilgisini vermek istemeyenler için PayPal seçeneğimiz de mevcuttur.

İlk defa kayıt olurken şifreyi göndermenizi beklemem gerekiyor mu?

Ödeme yapıldıktan sonra şifre bilgisi tanımlı olduğunuz e-mail adresine otomatikman iletilecektir.

Şifremi ve kullanıcı adımı unuttum. Ne yapmalıyım?

Destek@bireysel gelisimsepeti.com adresine mail göndermeniz durumunda, yeni şifreniz tanımlı e-mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir.

Neden kayıt olmalıyım?

Kayıt olan yani üyelik işlemini gerçekleştiren, hizmet kurumları buradan ilanlarını ve fırsat imkanlarını rahatlıkla duyurabilecek gerekirse eğitim satışlarını sitemizden otomatik olarak gerçekleştirebileceklerdir.

Üye olan her kullanıcı, kendi yönetim paneline sahip olabilecek ve istediği ilanını burada duyurabilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.